• Про нас
  • Оплата
  • Доставка
  • Повернення та обмін
  • Дропшиппінг
  • Гуртовим покупцям
  • Як вибрати розмір?

Дропшиппінг

Якщо Ви співпрацюєте з нашою компанією по системі дропшиппінг - Ви можете викуповувати товар з нашого сайту від однієї одиниці товару для Ваших клієнтів за Вашою привабливою ціною!

Щоб скористатися цією можливістю і стати нашим партнером - Вам необхідно зареєструватися на нашому сайті вказавши: ПІБ, актуальний номер мобільного телефону, електронну адресу і Ваш ресурс продажу з посиланням на нього. І обрати тип покупця - дропшиппінг.

Після того, як ми підтвердимо Вашу реєстрацію, Ви зможете заходити на наш сайт зі своїм паролем і бачити Ваші партнерські ціни. Також після підтвердження реєстрації Ви зможете використовувати наші фото і описи товарів.

Вся наявність товару у нас на сайті актуальна і постійно оновлюється. Якщо якийсь товар на даний момент продано, ми надамо інформацію про те, чи буде повтор партії і орієнтовні терміни виготовлення.

Ми надаємо точну і детальну інформацію про наш товар - в описі товару на сайті, з вказанням усіх характеристик, розмірних сіток і замірів.

Всі замовлення приймаємо через кошик замовлень на сайті, від Вашого імені.

Після підтвердження замовлення - Ви можете оплочувати товар і створювати ттн на Вашого клієнта від свого імені.

Оплата товару здійснюється на наш розрахунковий рахунок. З після оплатою накладеним платежем товар не відправляємо. Є обмін і повернення товару, якщо за якихось причин товар не підійшов протягом 14 днів з дня покупки.

Відправка товару Новою поштою відбувається протягом 1-3 робочих днів, Укрпоштою - протягом 1-7 робочих днів. Ми відправляємо товар Вашому клієнту без наших візиток, накладних і т.д. і повідомляємо Вас про відправку.

 

Також приймаємо замовлення у наших постійних партнерів у viber:

за номерами телефонів +380664044969 та +380686725519 або у direct інстаграм.

 

Ми прагнемо до розширення ділових зв'язків і завжди раді співпраці з новими партнерами!